Znaleziono 1859 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
38,78 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
8
/8 |
Rok budowy
:
|
1965 |
Cena: 575 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 827,23 PLN
szczegóły
Cena: 1 970 000,00 PLN
Cena za m2
: 234,52 PLN
szczegóły
Cena: 491 800,00 PLN
Cena za m2
: 100,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
155 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 1 490 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 612,90 PLN
szczegóły
Górki-Grubaki
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964519804
| Powierzchnia
:
|
70 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| |
|
|
|
Cena: 220 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 142,86 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
123 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2016 |
Cena: 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 048,78 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
2 907,12 m2 |
Powierzchnia działki
:
|
5 720 m2 |
| Rok budowy
:
|
2012 |
|
|
Cena: 10 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 439,83 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
8 815,52 m2 |
|
|
| |
|
|
|
Cena: 8 691 600,00 PLN
Cena za m2
: 985,94 PLN
szczegóły
Dawidy
Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964502984
Cena: 6 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 578,09 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
102,39 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 877 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 565,29 PLN
szczegóły
Cena: 3 400 000,00 PLN
Cena za m2
: 995,32 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
26,60 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
1956 |
Cena: 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 796,99 PLN
szczegóły