Znaleziono 1860 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
40 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
1961 |
Cena: 760 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,87 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/3 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 959 000,00 PLN
Cena za m2
: 21 860,04 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
85,29 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 995 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 666,08 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,07 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/6 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 732 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 995,59 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
113,10 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
3
/3 |
Rok budowy
:
|
1998 |
Cena: 1 499 900,00 PLN
Cena za m2
: 13 261,72 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
107 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
2
/5 |
Rok budowy
:
|
1929 |
Cena: 11 215,00 PLN
Cena za m2
: 104,81 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
48 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 3 000,00 PLN
Cena za m2
: 62,50 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
49,54 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/5 |
Rok budowy
:
|
1930 |
Cena: 4 000,00 PLN
Cena za m2
: 80,74 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
79,31 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 1 645 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 741,39 PLN
szczegóły
Marki
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551858
| Powierzchnia
:
|
97 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/5 |
Rok budowy
:
|
1999 |
Cena: 836 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 619,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
26 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
4
/6 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 2 600,00 PLN
Cena za m2
: 100,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
61,85 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
|
|
Cena: 5 500,00 PLN
Cena za m2
: 88,92 PLN
szczegóły