Znaleziono 1862 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
72,78 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
14
/14 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 1 450 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 923,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
89,40 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
2000 |
Cena: 1 429 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 984,34 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
54,83 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 845 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 411,27 PLN
szczegóły
Teodorów
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552038
Cena: 299 000,00 PLN
Cena za m2
: 117,62 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
890 m2 |
Pokoje
:
|
20 |
| Rok budowy
:
|
1990 |
|
|
Cena: 1 800 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 022,47 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
82 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2003 |
Cena: 3 600,00 PLN
Cena za m2
: 43,90 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
292 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2003 |
Cena: 2 499 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 558,22 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
195 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2005 |
Cena: 2 499 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 815,38 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
558 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2007 |
Cena: 5 900 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 573,48 PLN
szczegóły
Suchodół
Magazyn z biurami na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552098
Cena: 1 980 000,00 PLN
Cena za m2
: 388,24 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
160,93 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 950 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 903,19 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
41 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/7 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 3 300,00 PLN
Cena za m2
: 80,49 PLN
szczegóły