Znaleziono 1862 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
39 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/6 |
Rok budowy
:
|
2012 |
Cena: 1 156 000,00 PLN
Cena za m2
: 29 641,03 PLN
szczegóły
Okuniew
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552441
Cena: 64 000,00 PLN
Cena za m2
: 80,00 PLN
szczegóły
Jaskółowo
Dom na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552427
| Powierzchnia
:
|
129 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Rok budowy
:
|
2025 |
|
|
Cena: 770 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 968,99 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
65,98 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
1975 |
Cena: 849 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 867,54 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
103,65 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 1 280 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 349,25 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
52 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/9 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 4 500,00 PLN
Cena za m2
: 86,54 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
50,90 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 790 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 520,63 PLN
szczegóły
Nowa Wola
Dom na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552173
| Powierzchnia
:
|
225 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 1 790 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 955,56 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
52 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
9
/9 |
Rok budowy
:
|
1988 |
Cena: 660 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 692,31 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
69,10 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/8 |
Rok budowy
:
|
1988 |
Cena: 980 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 182,34 PLN
szczegóły
Cena: 8 500,00 PLN
Cena za m2
: 46,32 PLN
szczegóły
Cena: 1 490 000,00 PLN
Cena za m2
: 827,78 PLN
szczegóły