Znaleziono 1859 ofert
Sortuj
Klusek
Dom na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551745
| Powierzchnia
:
|
60 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 350 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 833,33 PLN
szczegóły
Obręb
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551964
Cena: 280 000,00 PLN
Cena za m2
: 99,47 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
55 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/5 |
Rok budowy
:
|
2003 |
Cena: 2 800,00 PLN
Cena za m2
: 50,91 PLN
szczegóły
Piskornia
Dom na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551715
| Powierzchnia
:
|
195,48 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Rok budowy
:
|
2026 |
|
|
Cena: 1 390 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 110,70 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47,51 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 850 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 890,97 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47,27 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 884 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 701,08 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
5
/10 |
|
|
Cena: 2 050,00 PLN
Cena za m2
: 55,41 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
34,80 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
3
/11 |
Rok budowy
:
|
1964 |
Cena: 698 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 057,47 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
294 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2007 |
Cena: 3 590 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 210,88 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
58,83 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 1 448 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 613,29 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
148,43 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2004 |
Cena: 1 430 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 634,17 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
1 458 m2 |
Powierzchnia działki
:
|
1 759 m2 |
| Rok budowy
:
|
1990 |
|
|
Cena: 9 900 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 790,00 PLN
szczegóły