Znaleziono 1873 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
160,50 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
14
/14 |
Rok budowy
:
|
2001 |
Cena: 2 679 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 691,59 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
83 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
Rok budowy
:
|
2007 |
Cena: 1 350 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 265,06 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
172,30 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 1 690 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 808,47 PLN
szczegóły
Stara Biała
Dom (Willa) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964532228
| Powierzchnia
:
|
307,50 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2005 |
Cena: 2 400 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 804,88 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
26 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
4
/10 |
Rok budowy
:
|
1978 |
Cena: 493 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 961,54 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
87 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| |
|
|
|
Cena: 270 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 103,45 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
41,08 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
5
/6 |
Rok budowy
:
|
1953 |
Cena: 715 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 405,06 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
89,24 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
2002 |
Cena: 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 093,68 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
41,52 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/5 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 799 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 243,74 PLN
szczegóły
Dybów-Kolonia
Działka (Przemysłowa) na wynajem
Numer oferty
: 34964502808
Cena: 2 100,00 PLN
Cena za m2
: 0,70 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
147,15 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
Rok budowy
:
|
1999 |
Cena: 1 099 700,00 PLN
Cena za m2
: 7 473,33 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
225 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2005 |
Cena: 1 899 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 440,00 PLN
szczegóły