Znaleziono 1867 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
66 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/5 |
Rok budowy
:
|
2016 |
Cena: 5 900,00 PLN
Cena za m2
: 89,39 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
78,70 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
2001 |
Cena: 745 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 466,33 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
38,77 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
7
/15 |
Rok budowy
:
|
2005 |
Cena: 820 000,00 PLN
Cena za m2
: 21 150,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
56 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2012 |
Cena: 2 500,00 PLN
Cena za m2
: 44,64 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
98,75 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
1936 |
Cena: 10 500,00 PLN
Cena za m2
: 106,33 PLN
szczegóły
Konstantynów
Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551624
Cena: 736 300,00 PLN
Cena za m2
: 9,95 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
46,49 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/8 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 5 000,00 PLN
Cena za m2
: 107,55 PLN
szczegóły
Milew
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551152
| Powierzchnia
:
|
297 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1974 |
Cena: 590 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 986,53 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
250,69 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 1 649 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 577,85 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
222 m2 |
Pokoje
:
|
8 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 1 360 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 126,13 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
51,30 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 670 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 060,43 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
34,15 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
|
|
Cena: 465 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 616,40 PLN
szczegóły