Znaleziono 1867 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
193,30 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2006 |
Cena: 1 748 000,00
Cena za m2
: 9 042,94 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550960
| Powierzchnia
:
|
53,10 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
Rok budowy
:
|
1974 |
Cena: 659 800,00 PLN
Cena za m2
: 12 425,61 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550947
| Powierzchnia
:
|
49,60 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
1997 |
Cena: 635 000,00
Cena za m2
: 12 802,42 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550943
| Powierzchnia
:
|
55 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
2000 |
Cena: 934 000,00
Cena za m2
: 16 981,82 PLN
szczegóły
Legionowo
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550940
| Powierzchnia
:
|
50,17 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/3 |
Rok budowy
:
|
1961 |
Cena: 554 000,00
Cena za m2
: 11 042,46 PLN
szczegóły
Otwock
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550930
| Powierzchnia
:
|
88,07 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 1 150 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 057,79 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
46 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/7 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 3 500,00 PLN
Cena za m2
: 76,09 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
51 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/6 |
Rok budowy
:
|
2002 |
Cena: 1 170 000,00 PLN
Cena za m2
: 22 941,18 PLN
szczegóły
Suchodół
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551227
Cena: 1 980 000,00 PLN
Cena za m2
: 388,24 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
76,50 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/6 |
|
|
Cena: 5 500,00 PLN
Cena za m2
: 71,90 PLN
szczegóły
Cena: 1 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 925,55 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
10 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
1996 |
Cena: 1 200,00 PLN
Cena za m2
: 120,00 PLN
szczegóły