Znaleziono 1867 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
28,18 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
1
/8 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 2 638,00 PLN
Cena za m2
: 93,61 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
62,70 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
2001 |
Cena: 789 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 583,73 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550788
| Powierzchnia
:
|
44,12 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/6 |
Rok budowy
:
|
1959 |
Cena: 879 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 922,94 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
88 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
Rok budowy
:
|
1989 |
Cena: 690 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 840,91 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
93,22 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 1 149 900,00 PLN
Cena za m2
: 12 335,34 PLN
szczegóły
Warszawa
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550834
| Powierzchnia
:
|
683 m2 |
Pokoje
:
|
10 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1997 |
Cena: 4 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 856,52 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
54,16 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 1 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 310,19 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
40 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/10 |
Rok budowy
:
|
1972 |
Cena: 489 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 225,00 PLN
szczegóły
Baniocha
Dom (Półbliźniak) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550791
| Powierzchnia
:
|
240 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1981 |
Cena: 1 348 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 616,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
98 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
1910 |
Cena: 2 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 25 510,20 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
20,33 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
1966 |
Cena: 170 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 362,03 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
64,70 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
7
/10 |
Rok budowy
:
|
2008 |
Cena: 3 300,00 PLN
Cena za m2
: 51,00 PLN
szczegóły