Znaleziono 1867 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
148,19 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
10
/10 |
Rok budowy
:
|
2012 |
Cena: 4 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 27 667,18 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
57,02 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
2006 |
Cena: 569 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 978,95 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
121,68 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
1996 |
Cena: 2 398 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 707,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37,51 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
7
/10 |
Rok budowy
:
|
1969 |
Cena: 675 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 995,20 PLN
szczegóły
Cena: 482 000,00 PLN
Cena za m2
: 241,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
35 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
9
/17 |
Rok budowy
:
|
1963 |
Cena: 647 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 486,00 PLN
szczegóły
Brzóze Duże
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551007
Cena: 350 000,00
Cena za m2
: 350,00 PLN
szczegóły
Skrzeszew
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551005
Cena: 275 000,00
Cena za m2
: 250,00 PLN
szczegóły
Skrzeszew
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551004
Cena: 1 717 980,00
Cena za m2
: 220,00 PLN
szczegóły
Cena: 470 400,00
Cena za m2
: 300,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
174,80 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 1 085 000,00
Cena za m2
: 6 207,09 PLN
szczegóły
Łajski
Dom na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550970
| Powierzchnia
:
|
155 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 1 750 000,00
Cena za m2
: 11 290,32 PLN
szczegóły