Znaleziono 1867 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
115,82 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 1 095 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 454,33 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
74,30 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
3
/3 |
Rok budowy
:
|
1978 |
Cena: 1 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 804,85 PLN
szczegóły
Przepitki
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551171
| Powierzchnia
:
|
79,39 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 899 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 323,84 PLN
szczegóły
Cena: 1 450 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 143,53 PLN
szczegóły
Arciechów
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551085
Cena: 125 000,00 PLN
Cena za m2
: 178,57 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
59 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2002 |
Cena: 800 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 559,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
86 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
1936 |
Cena: 1 949 000,00 PLN
Cena za m2
: 22 663,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
62 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/9 |
Rok budowy
:
|
1983 |
Cena: 3 500,00 PLN
Cena za m2
: 56,45 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
73 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/11 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 4 500,00 PLN
Cena za m2
: 61,64 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
150 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2008 |
Cena: 1 290 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 600,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
350 m2 |
Pokoje
:
|
10 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1995 |
Cena: 1 900 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 428,57 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
55,44 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
2012 |
Cena: 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 857,14 PLN
szczegóły