Znaleziono 1859 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
180 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2022 |
Cena: 2 490 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 833,33 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
28,99 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/6 |
|
|
Cena: 630 000,00 PLN
Cena za m2
: 21 731,63 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
72 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
6
/15 |
Rok budowy
:
|
2001 |
Cena: 1 439 280,00 PLN
Cena za m2
: 19 990,00 PLN
szczegóły
Cena: 1 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 492,87 PLN
szczegóły
Cena: 999 120,00 PLN
Cena za m2
: 690,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
79,26 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Rok budowy
:
|
2004 |
|
|
Cena: 1 109 640,00 PLN
Cena za m2
: 14 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
55,66 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
2012 |
Cena: 790 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 193,32 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
114 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
0
/6 |
Rok budowy
:
|
2016 |
Cena: 1 650 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 473,68 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
67,53 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
1981 |
Cena: 895 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 253,37 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
250 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/3 |
Rok budowy
:
|
1989 |
Cena: 4 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły
Cena: 37 350,00 PLN
Cena za m2
: 30,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
170 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1989 |
Cena: 3 700 000,00 PLN
Cena za m2
: 21 764,71 PLN
szczegóły