Znaleziono 1859 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
1 284 m2 |
Powierzchnia działki
:
|
1 284 m2 |
| |
|
|
|
Cena: 4 400 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 426,79 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
99,80 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/7 |
|
|
Cena: 7 500,00 PLN
Cena za m2
: 75,15 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
180 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/3 |
Rok budowy
:
|
1996 |
Cena: 2 999 999,00 PLN
Cena za m2
: 16 666,66 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
245 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
1
/2 |
|
|
Cena: 14 000,00 PLN
Cena za m2
: 57,14 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
51,50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/9 |
Rok budowy
:
|
1982 |
Cena: 730 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 174,76 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
33 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
1950 |
Cena: 2 800,00 PLN
Cena za m2
: 84,85 PLN
szczegóły
Wołomin
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551750
| Powierzchnia
:
|
220 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2024 |
Cena: 3 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 090,91 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
1956 |
Cena: 2 499,00 PLN
Cena za m2
: 78,09 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/10 |
Rok budowy
:
|
1972 |
Cena: 2 720,00 PLN
Cena za m2
: 73,51 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
52,10 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
Rok budowy
:
|
1986 |
Cena: 690 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 243,76 PLN
szczegóły
Cena: 298 000,00 PLN
Cena za m2
: 54,18 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
116,80 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/7 |
Rok budowy
:
|
2005 |
Cena: 2 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 979,45 PLN
szczegóły