Znaleziono 1873 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
33,01 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/11 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 594 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 994,55 PLN
szczegóły
Cena: 700 000,00 PLN
Cena za m2
: 116,67 PLN
szczegóły
Cena: 5 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 045,59 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
60,64 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/8 |
|
|
Cena: 2 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 36 279,68 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
375 m2 |
Pokoje
:
|
12 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
1936 |
Cena: 5 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 333,33 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
36,17 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
14
/28 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 1 349 000,00 PLN
Cena za m2
: 37 296,10 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
49,07 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/7 |
Rok budowy
:
|
1962 |
Cena: 3 700,00 PLN
Cena za m2
: 75,40 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
29,84 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 620 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 777,48 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
224 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1999 |
Cena: 1 400 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 250,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
193,44 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 2 490 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 872,21 PLN
szczegóły
Cena: 1 270 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 322,92 PLN
szczegóły
Długowola
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964520405
Cena: 600 000,00 PLN
Cena za m2
: 21,05 PLN
szczegóły