Znaleziono 1867 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
44,30 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
5
/7 |
Rok budowy
:
|
2001 |
Cena: 579 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 069,98 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
40,51 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 759 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 736,11 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 3 400,00 PLN
Cena za m2
: 72,34 PLN
szczegóły
Nowa Wola
Dom (Segment skrajny) na wynajem
Numer oferty
: 34964550701
| Powierzchnia
:
|
86,22 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2022 |
Cena: 6 500,00 PLN
Cena za m2
: 75,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
49 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
1966 |
Cena: 1 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 489,80 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
76,09 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/7 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 1 180 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 507,95 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
40,50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/7 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 1 099 000,00 PLN
Cena za m2
: 27 135,80 PLN
szczegóły
Cena: 4 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 100,17 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
41,85 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
1939 |
Cena: 729 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 419,35 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37,80 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
10
/10 |
Rok budowy
:
|
1962 |
Cena: 599 999,00 PLN
Cena za m2
: 15 872,99 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
22 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
Rok budowy
:
|
1938 |
Cena: 435 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 772,73 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
107,73 m2 |
Powierzchnia działki
:
|
100 m2 |
| Rok budowy
:
|
2010 |
|
|
Cena: 897 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 326,37 PLN
szczegóły