Znaleziono 1862 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/7 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 1 280 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 692,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
164 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2022 |
Cena: 950 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 792,68 PLN
szczegóły
Krusze
Dom na sprzedaż
Numer oferty
: 34964536516
| Powierzchnia
:
|
240 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Rok budowy
:
|
2024 |
|
|
Cena: 549 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 287,50 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
115,82 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 1 095 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 454,33 PLN
szczegóły
Dobre
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964519292
Cena: 99 000,00 PLN
Cena za m2
: 99,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
217 300 m2 |
|
|
| |
|
|
|
Cena: 33 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 151,86 PLN
szczegóły
Broncin
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964513558
Cena: 420 000,00 PLN
Cena za m2
: 80,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
51,59 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
1952 |
Cena: 999 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 364,22 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
60,40 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
6
/10 |
Rok budowy
:
|
1980 |
Cena: 799 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 228,48 PLN
szczegóły
Stara Wieś
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964537962
Cena: 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 368,99 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
1 240 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 15 800 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 741,94 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
28,90 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
4
/10 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 861 300,00 PLN
Cena za m2
: 29 802,77 PLN
szczegóły