Znaleziono 1862 ofert
Sortuj
Kawęczynek
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552706
Cena: 220 000,00 PLN
Cena za m2
: 342,68 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
56,92 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 779 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 685,87 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
156,60 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2003 |
Cena: 1 499 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 572,16 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
34 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
|
|
Cena: 600 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 647,06 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
55,22 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/7 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 938 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 986,60 PLN
szczegóły
Cena: 1 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 119,57 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
82,18 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/3 |
Rok budowy
:
|
2008 |
Cena: 1 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 385,25 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
44,90 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/7 |
Rok budowy
:
|
1957 |
Cena: 579 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 895,32 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
70 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
9
/9 |
Rok budowy
:
|
2007 |
Cena: 4 800,00 PLN
Cena za m2
: 68,57 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
34 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
5
/5 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 3 200,00 PLN
Cena za m2
: 94,12 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
95,51 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
3
/8 |
Rok budowy
:
|
2007 |
Cena: 1 950 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 416,71 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
21 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
2
/3 |
Rok budowy
:
|
1938 |
Cena: 2 000,00 PLN
Cena za m2
: 95,24 PLN
szczegóły