Znaleziono 1862 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
86 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
|
|
Cena: 6 500,00 PLN
Cena za m2
: 76,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
58,30 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/10 |
Rok budowy
:
|
1974 |
Cena: 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 981,13 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,30 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
6
/15 |
Rok budowy
:
|
1984 |
Cena: 599 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 834,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552657
| Powierzchnia
:
|
62,20 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/5 |
Rok budowy
:
|
1993 |
Cena: 740 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 897,11 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
48 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/5 |
Rok budowy
:
|
1937 |
Cena: 1 076 000,00 PLN
Cena za m2
: 22 416,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
48 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/10 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 720 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47,30 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/6 |
Rok budowy
:
|
1964 |
Cena: 915 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 344,61 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
5
/8 |
Rok budowy
:
|
2024 |
Cena: 3 800,00 PLN
Cena za m2
: 76,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
91,49 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
5
/5 |
Rok budowy
:
|
1996 |
Cena: 1 590 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 378,95 PLN
szczegóły
Klukówek
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552514
Cena: 399,00 PLN
Cena za m2
: Zapytaj o cenę
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
73,20 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
0
/4 |
|
|
Cena: 7 200,00 PLN
Cena za m2
: 98,36 PLN
szczegóły
Piastów
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552794
| Powierzchnia
:
|
202,54 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1985 |
Cena: 1 630 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 047,79 PLN
szczegóły