Znaleziono 1862 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
331,30 m2 |
Pokoje
:
|
10 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
1997 |
Cena: 4 250 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 828,25 PLN
szczegóły
Seroki-Wieś
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 3496439609
Cena: 1 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 88,40 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,40 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
2013 |
Cena: 3 500,00 PLN
Cena za m2
: 80,65 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
248,35 m2 |
Pokoje
:
|
11 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
1946 |
Cena: 8 400 000,00 PLN
Cena za m2
: 33 823,23 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
120 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
2008 |
Cena: 15 000,00 PLN
Cena za m2
: 125,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Działka (Pod zabudowę bliźniaczą) na sprzedaż
Numer oferty
: 3395208
Cena: 3 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 333,33 PLN
szczegóły
Warszawa
Dom (Bliźniak) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550793
| Powierzchnia
:
|
222,36 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2016 |
Cena: 5 400 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 284,94 PLN
szczegóły
Cena: 3 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 275,86 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/7 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 4 890,00 PLN
Cena za m2
: 97,80 PLN
szczegóły
Domaniów
Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
Numer oferty
: 316125
Cena: 179 000,00 PLN
Cena za m2
: 59,65 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
93,14 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
2
/8 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 2 290 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 586,64 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
28 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
5
/6 |
Rok budowy
:
|
1980 |
Cena: 2 400,00 PLN
Cena za m2
: 85,71 PLN
szczegóły