Znaleziono 1875 ofert
Sortuj
Zakroczym
Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964442692
| Powierzchnia
:
|
109 000 m2 |
|
|
| |
|
|
|
Cena: 23 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 211,93 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
66,73 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2013 |
Cena: 799 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 973,63 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
127 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2007 |
Cena: 1 270 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
2024 |
Cena: 1 240 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 800,00 PLN
szczegóły
Cena: 170 000,00 PLN
Cena za m2
: 170,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
57,50 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/7 |
Rok budowy
:
|
2015 |
Cena: 4 500,00 PLN
Cena za m2
: 78,26 PLN
szczegóły
Zambrzyniec
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964540098
| Powierzchnia
:
|
262 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2024 |
Cena: 650 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 480,92 PLN
szczegóły
Emilianów
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964540077
| Powierzchnia
:
|
320 m2 |
Pokoje
:
|
8 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2022 |
Cena: 1 699 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 309,38 PLN
szczegóły
Domaniów
Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
Numer oferty
: 316125
Cena: 179 000,00 PLN
Cena za m2
: 59,65 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
143 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1934 |
Cena: 1 680 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 748,25 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
54,10 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/6 |
Rok budowy
:
|
2008 |
Cena: 3 800,00 PLN
Cena za m2
: 70,24 PLN
szczegóły
Cena: 410 000,00 PLN
Cena za m2
: 60,29 PLN
szczegóły