Znaleziono 1876 ofert
Sortuj
Załuski
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550552
Cena: 104 000,00 PLN
Cena za m2
: 8,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47,15 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
1953 |
Cena: 1 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 23 329,80 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
34,71 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
2
/6 |
Rok budowy
:
|
1935 |
Cena: 665 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 158,74 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
45,65 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
2022 |
Cena: 729 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 969,33 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551090
| Powierzchnia
:
|
38 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 750 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 736,84 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
116 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
6
/6 |
Rok budowy
:
|
2005 |
Cena: 2 070 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 844,83 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
30,45 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
2013 |
Cena: 513 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 847,29 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
61,48 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
|
|
Cena: 5 100,00 PLN
Cena za m2
: 82,95 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
18,70 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
5
/7 |
Rok budowy
:
|
2022 |
Cena: 385 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 588,24 PLN
szczegóły
Jawczyce
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550276
| Powierzchnia
:
|
278,19 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 3 300 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 862,40 PLN
szczegóły
Tomaszówka
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550391
Cena: 120 000,00 PLN
Cena za m2
: 6,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
69,12 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
2027 |
Cena: 801 792,00 PLN
Cena za m2
: 11 600,00 PLN
szczegóły