Znaleziono 1876 ofert
Sortuj
Badowo-Dańki
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550317
Cena: 290 000,00 PLN
Cena za m2
: 96,06 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
95,32 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2010 |
Cena: 1 344 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 099,87 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
|
|
Cena: 590 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 946,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
60 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/7 |
|
|
Cena: 5 500,00 PLN
Cena za m2
: 91,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
85 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/7 |
|
|
Cena: 6 300,00 PLN
Cena za m2
: 74,12 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
90 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
3
/8 |
|
|
Cena: 6 999,00 PLN
Cena za m2
: 77,77 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
33,30 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 3 000,00 PLN
Cena za m2
: 90,09 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
23 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
1961 |
Cena: 519 000,00 PLN
Cena za m2
: 22 565,22 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32,10 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
1920 |
Cena: 620 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 314,64 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
127,76 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
2000 |
Cena: 8 000,00 PLN
Cena za m2
: 62,62 PLN
szczegóły
Cena: 190 000,00 PLN
Cena za m2
: 122,58 PLN
szczegóły
Cena: 270 000,00 PLN
Cena za m2
: 135,00 PLN
szczegóły