Znaleziono 1876 ofert
Sortuj
Cena: 210 000,00 PLN
Cena za m2
: 136,01 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
48,97 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
1972 |
Cena: 790 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 132,33 PLN
szczegóły
Cena: 5 600 000,00 PLN
Cena za m2
: 770,50 PLN
szczegóły
Cena: 210 000,00 PLN
Cena za m2
: 136,72 PLN
szczegóły
Długosiodło
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550419
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 829 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 580,00 PLN
szczegóły
Długosiodło
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550418
Cena: 829 000,00 PLN
Cena za m2
: 294,18 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
27,22 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
6
/6 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 595 000,00 PLN
Cena za m2
: 21 858,93 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
30 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
2004 |
Cena: 2 200,00 PLN
Cena za m2
: 73,33 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,10 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
5
/6 |
Rok budowy
:
|
2000 |
Cena: 699 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 218,10 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
102 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 6 900,00 PLN
Cena za m2
: 67,65 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
8
/10 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 1 150 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 468,09 PLN
szczegóły
Tomaszówka
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550394
Cena: 32 598,00 PLN
Cena za m2
: 6,00 PLN
szczegóły