Znaleziono 1876 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
146 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
1881 |
Cena: 30 000,00 PLN
Cena za m2
: 205,48 PLN
szczegóły
Łoś
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964485545
Cena: 149 900,00 PLN
Cena za m2
: 99,93 PLN
szczegóły
Seroki-Wieś
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 3496439609
Cena: 1 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 88,40 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
195,40 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2011 |
Cena: 1 765 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 032,75 PLN
szczegóły
Cena: 495 000,00 PLN
Cena za m2
: 34,14 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
331,30 m2 |
Pokoje
:
|
10 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
1997 |
Cena: 4 250 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 828,25 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
22 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
Rok budowy
:
|
1996 |
Cena: 2 000,00 PLN
Cena za m2
: 90,91 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
72,73 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/7 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 1 299 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 860,58 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
200 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1992 |
Cena: 1 790 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 950,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
200 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1994 |
Cena: 1 790 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 950,00 PLN
szczegóły
Józefosław
Dom na sprzedaż
Numer oferty
: 34964538588
| Powierzchnia
:
|
215,06 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2010 |
Cena: 1 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 253,23 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
154,60 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1995 |
Cena: 6 600,00 PLN
Cena za m2
: 42,69 PLN
szczegóły