Znaleziono 1873 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
75 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
Rok budowy
:
|
2012 |
Cena: 2 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
597 m2 |
Pokoje
:
|
8 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
|
|
Cena: 7 650 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 814,07 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
183,72 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/3 |
Rok budowy
:
|
2016 |
Cena: 9 000,00 PLN
Cena za m2
: 48,99 PLN
szczegóły
Warszawa
Komercyjny na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550505
| Powierzchnia
:
|
20,33 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
1966 |
Cena: 170 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 362,03 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
146 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1971 |
Cena: 1 799 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 321,92 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
266 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2000 |
Cena: 3 199 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 026,32 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37,40 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
1959 |
Cena: 660 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 647,06 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
24,25 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
1938 |
Cena: 598 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 659,79 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
100,53 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/6 |
|
|
Cena: 2 480 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 669,25 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
75,05 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/5 |
Rok budowy
:
|
2007 |
Cena: 1 485 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 786,81 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
190 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
2
/3 |
|
|
Cena: 5 500,00 PLN
Cena za m2
: 28,95 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37,18 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
6
/6 |
Rok budowy
:
|
1950 |
Cena: 762 100,00 PLN
Cena za m2
: 20 497,58 PLN
szczegóły