Znaleziono 1862 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
73 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/5 |
|
|
Cena: 945 350,00 PLN
Cena za m2
: 12 950,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552766
| Powierzchnia
:
|
153,30 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
5
/6 |
Rok budowy
:
|
2011 |
Cena: 12 900 000,00 PLN
Cena za m2
: 84 148,73 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
295 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1978 |
Cena: 1 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 745,76 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
149,67 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 1 595 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 656,78 PLN
szczegóły
Piastów
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964552794
| Powierzchnia
:
|
202,54 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1985 |
Cena: 1 630 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 047,79 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
64,31 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 4 000,00 PLN
Cena za m2
: 62,20 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
48,50 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
9
/12 |
|
|
Cena: 3 500,00 PLN
Cena za m2
: 72,16 PLN
szczegóły
Cena: 8 500,00 PLN
Cena za m2
: 46,32 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
86 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
|
|
Cena: 6 500,00 PLN
Cena za m2
: 76,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
49,52 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/5 |
Rok budowy
:
|
1962 |
Cena: 3 900,00 PLN
Cena za m2
: 78,76 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
98,65 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
1996 |
Cena: 1 765 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 891,54 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
48 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/10 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 720 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 000,00 PLN
szczegóły