Znaleziono 1862 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
73,20 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
0
/4 |
|
|
Cena: 7 200,00 PLN
Cena za m2
: 98,36 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 34964550788
| Powierzchnia
:
|
44,12 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/6 |
Rok budowy
:
|
1959 |
Cena: 879 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 922,94 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
54 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
33
/44 |
Rok budowy
:
|
2014 |
Cena: 11 800,00 PLN
Cena za m2
: 218,52 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
45,28 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 779 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 204,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
52 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/5 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 3 950,00 PLN
Cena za m2
: 75,96 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
36,44 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/6 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 1 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 30 186,61 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
53,58 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
8
/9 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 1 499 000,00 PLN
Cena za m2
: 27 976,86 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
200 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2004 |
Cena: 2 550 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 750,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
62,75 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/7 |
Rok budowy
:
|
2014 |
Cena: 1 535 000,00 PLN
Cena za m2
: 24 462,15 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
71,30 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
10
/16 |
Rok budowy
:
|
1994 |
Cena: 1 069 428,70 PLN
Cena za m2
: 14 999,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
60,50 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
1992 |
Cena: 759 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 545,45 PLN
szczegóły
Wygoda
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551281
| Powierzchnia
:
|
300 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1990 |
Cena: 790 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 633,33 PLN
szczegóły