Znaleziono 1864 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
60 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/6 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 4 300,00 PLN
Cena za m2
: 71,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
90 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 650 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 222,22 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
164,40 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 1 499 900,00 PLN
Cena za m2
: 9 123,48 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
164,40 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 1 499 900,00 PLN
Cena za m2
: 9 123,48 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
53,58 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
8
/9 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 1 499 000,00 PLN
Cena za m2
: 27 976,86 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
238,60 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/1 |
|
|
Cena: 1 449 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 072,93 PLN
szczegóły
Jadów
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551389
| Powierzchnia
:
|
160 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2010 |
Cena: 899 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 618,75 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
42,40 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
1976 |
Cena: 3 000,00 PLN
Cena za m2
: 70,75 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
100 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 1 295 900,00 PLN
Cena za m2
: 12 959,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
63,06 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 985 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 620,04 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
45,20 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 4 900,00 PLN
Cena za m2
: 108,41 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
44,66 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 795 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 801,16 PLN
szczegóły