Znaleziono 1859 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
95,26 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
2008 |
Cena: 1 099 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 536,85 PLN
szczegóły
Dzbądzek
Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551494
Cena: 598 000,00 PLN
Cena za m2
: 598,00 PLN
szczegóły
Secymin Polski
Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551493
Cena: 90 000,00 PLN
Cena za m2
: 29,99 PLN
szczegóły
Żebrówka
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 34964551498
Cena: 175 000,00 PLN
Cena za m2
: 148,31 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
85,48 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 734 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 586,80 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37,10 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
5
/12 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 699 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 840,97 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
103,30 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 879 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 509,20 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
26,70 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
13
/15 |
Rok budowy
:
|
1972 |
Cena: 599 000,00 PLN
Cena za m2
: 22 434,46 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/10 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 3 500,00 PLN
Cena za m2
: 94,59 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
95,94 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
5
/8 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 2 245 000,00 PLN
Cena za m2
: 23 400,04 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
60,96 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
2012 |
Cena: 1 299 000,00 PLN
Cena za m2
: 21 309,06 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
63,50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
2010 |
Cena: 950 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 960,63 PLN
szczegóły